Жіноча футбольна команда зі Шполи тріумфувала на Всеукраїнських турнірах з нагоди Дня захисту дітей

Початок літа для шполянських футболісток був продуктивним: 1 червня відбувся турнір з футболу серед дівчат 2010 року народження та молодших. 3-4 числа - турнір з футзалу серед гравчинь 2012 року народження. Шполянська команда "Жайвір" здобула першість в обох змаганнях.

У суботу, 1 червня на ЛНЗ-Арені відбувся Всеукраїнський турнір з футболу серед дівчаток 2010 року народження та молодших.

У турнірі взяли участь команди «Граніт» (смт Єрки), «Еліта» (с. Демківка, Вінницька обл.), «Жайвір» (м. Шпола) та «Ніка» (с. Лебедин). Змагання проходили за коловою системою.

Переможцем стала команда «Жайвір», яка виграла всі свої матчі. Друге місце посіла команда «Еліта» з села Демківка, Вінницька область. Третє місце розділили між собою «Граніт» та «Ніка». Команди отримали кубки, медалі, грамоти та футбольні м'ячі. Найкращі гравці були нагороджені цінними подарунками.

3-4 червня у Шполі відбувся турнір з футзалу серед дівчат 2012 року народження та молодших. У турнірі взяли участь команди «Жайвір» (Шпола), «Кристал» (Линовицька ОТГ, Чернігівська обл.) та «Ніка» (с. Лебедин). Ігри проводилися в два кола, що дало можливість командам зіграти більше матчів.

У перший день команда «Жайвір» перемогла своїх ровесниць з обох команд. Наступного дня шполяни "обійшли" «Ніку», але поступилися «Кристалу» з рахунком 0:2. «Кристал» завершив гру з «Нікою» внічию (1:1).

За підсумками турніру кубок переможців залишився в Шполі. Срібло отримав «Кристал» з Линовиці, бронзу – «Ніка» з Лебедина. Нагородження провела кандидатка у майстри спорту з футзалу Каріна Микитенко.

Усі учасниці змагань отримали медалі, а кращі гравці в номінаціях – воротарка, захисниця, нападниця – були нагороджені цінними подарунками та грамотами. Наймолодша гравчиня також отримала подарунок.

За інформацією Шполянської міської ради.