Жителі багатоповерхівок міста Шполи створили у дворі квітковий рай і дитячий майданчик

На подвір’ї двох п’ятиповерхових житлових будинків, що знаходяться по вулиці Піонерська, 23, 23А, у літню пору особливо колоритно — скрізь ваблять око доглянуті квіткові клумби з елементами ландшафтного дизайну, навколо панує атмосфера спільного впорядкованого господарства . За словами голови будинкового комітету Валентини Колісник, завдяки ентузіазму активних жителів квартир вдається не лише створювати квіткові оазиси навколо, а й будувати. Ще торік у місцевих активістів виникла ідея облаштування дитячого майданчика, на це збирали кошти з кожної квартири. «Хочемо створити тут «Казкову країну» і бути найкращими не лише у Шпролі, а серед районних центрів області! — сміючись діляться мріями та планами Світлана Нордіо та Лідія Поколенко. Поряд нас розташоване різнокольорове начиння дитячого майданчика : гойдалки, турніки, лабіринти, гірка і навіть декоративні лебеді , вирізані із автомобільних шин. Веселий дитячий гамір доноситься аж до головного шляху — тут триває футбольний матч. Зібравши 5 тис. грн. з двох будинків, жінки на чолі з головою комітету Валентиною Колісник організували закупівлю матеріалів, монтаж об’єктів, їх фарбування. На витрати існує зведений журнал звітності. Активно долучилися до спільної справи Світлана Чорна, родина Чорногорів, Володимир Ващенко, Олександр Ткаченко, родини Сімонніків, Кононенків, Микола Нарадько та інші. Віталій Мірошник та Ігор Єгоров обкошують територію двору власними газонокосилками, фарбувати дитячий майданчик зійшлися молоді мами.

— Ідею ентузіастів підтримує переважна більшість жителів квартир, але хотілося б , щоб долучалися всі, особливо ті сусіди, які мають можливість зробити свій вклад, але чомусь не роблять цього, — розповідає Валентина Колісник. — Але ми радіємо, що змогли реалізувати свій задум, адже ввечері тут збирається погратися багато дітлашні — гуде, мов у вулику!

Таким чином місцева толока претендуватиме, напевно, в цьому році на перше місце в номінації «Двір естетичного порядку», яке щорічно міська рада проводить до святкування Дня міста. Нехай щастить їм у добрих намірах!

Наталія ДАВИДЕНКО