Жителі вулиці Агатангела Кримського чекають від депутатів рішення про її перейменування

     Як уже повідомляла «Шполяночка+», 26 червня у сесійній залі міської ради відбулось громадське слухання по обговоренню питання перейменування вулиці і провулка Агатангела Кримського на вулицю Травнева і провулок Травневий. Ініціювали процес самі жителі вулиці та провулка. Після тривалої полеміки щодо перейменування міської вулиці остаточне рішення на громадському слуханні у міській раді не прийняли. Як повідомив Сергій Заєць, заступник міського голови з питань виконавчих органів ради, слухання перенесли на наступний день і визначили для всіх зручний час.

   — 27-го червня ми з членами виконавчого комітету та депутатами міської ради здійснили виїзд до мешканців вулиці Агатангела Кримського та продовжили процедуру громадського слухання, — зазначає заступник міського голови. — Такими діями ми отримали ефективний результат, адже свою думку висловили навіть ті люди, які не мають фізичної можливості прийти до сесійної зали міської ради.

    Отже, волевиявленням мешканців вулиці та провулка Агатангела Кримського у місті Шпола було прийняте рішення перейменувати вулицю та провулок Агатангела Кримського на вулицю Травневу та провулок Травневий. Відтепер тамтешні жителі чекають від депутатів міської об’єднаної територіальної громади схвалення їхнього рішення на черговій сесії міської ради VIII скликання, яка незабаром відбудеться.

 Наталія ПОЛТАВЕЦЬ