Живе у Водяному вчителька з щирим серцем

Вчительська доля… Така велична і скромна, така талановита і непроста, така вимоглива і добра. Кажуть, що справжнім вчителем треба вродитися, і що вчитель — це не професія, а велике покликання.

Дзвінок. «Сідайте, будь ласка, дорогі учні! — чується ласкавий голос вчителя світової літератури Зінаїди Василівни. — Сьогодні ми з вами вивчатимемо творчість російського классика Олександра Сергійовича Пушкіна…». Забувши про все на світі, поринаєш у ХІХ століття. Лише на хвилинку замріявся — і ти на балу, танцюєш вальс поруч з Євгенієм Онєгіним чи спостерігаєш дуель Пушкіна з Дантесом…

Зінаїда Василівна Черякова 40 років трудиться на шкільній ниві. Вона завжди привітна, усміхнена, а її очі випромінюють стільки пепла та любові, що здається зігріють та зрозуміють кожного, хто в них загляне. Її люблять учні, поважають коллеги, з теплом згадують випускники.

Зінаїда Василівна розпочинала трудову діяльність піонервожатою у селі Товмач. Потім вийшла заміж. Її чоловік, Черяков Олексій Олексійович, також вчитель за покликанням, став для неї надійною опорою. Разом з чоловіком вона переїхала до міста Цілиноград (Казахській ССР). Тут Зінаїда Василівна закінчила Петропавлівський педагогічний інститут. Згодом народилися діти: син Ігор та донька Лариса, яка продовжила сімейну традицію, ставши вчителем.

В 1984 році сім’я повер-тається на Україну, до Київської області. Але життя не стоїть на місці — обставини змушують їх знову переїхати на Шполянщину. З 1990 року Зінаїда Василівна працює вчителем Водянського НВК. Нещодавно вона відзначила свій 60-річний ювілей.

Шановна Зінаїдо Василівно!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем народження! Ба-жаємо всього найкращого у Вашому квітучому житті. Нехай воно буде схоже на пісню, яка приносить людям тільки щастя, радість і кохання. Нехай кришталева ваза Вашого сімейного життя буде наповнена чис-тою водою, в якій ніколи не в’януть білі лілії вірності, червоні троянди кохання і скромні ромашки надії.
Нехай Ваша доля буде квітучим садом, а серце — бутоном прекрасних троянд, який розкривається перед добром і закривається перед злом.

З повагою колектив Водянського НВК.