ПІДГОТОВКУ ЗАВЕРШИЛИ УСПІШНО

Закінчив підготовку до другого кола чемпіонату Черкаської області з футболу вищої ліги ФК «ЛНЗ-Лебедин». Свою тренувальну гру перед початком другої половини чемпіонату команда провела 16 серпня в м. Старокостянтинів Хмельницької області. Суперник — ФК «Случ», один з лідерів чемпіонату Хмельниччини.

Гра розпочалася в спокійному руслі — суперники вивчали один одного. Проте вже на 5-ій хвилині господарі провели швидку атаку та забили м’яч у ворота гостей. ФК «Случ» відкрив рахунок, який недовго протримався. На 11-ій хвилині наші півзахисники вивели на ударну позицію Максима Кретова, який не схибив і зрівняв рахунок — 1:1. Шполянські футболісти впевнено контролювали хід поєдинку, але на 43-й хвилині після помилки нашого захисника господарі знову попереду — 2:1.

Після перерви ФК «ЛНЗ-Лебедин» всією командою пішов уперед. Після подачі кутового Віктор Александров зрівняв рахунок — 2:2. Гості посилюють натиск та на 63-ій хвилині захисник господарів, перериваючи атаку з флангу, зрізає м’яч у власні ворота — 3:2. Наприкінці зустрічі ФК «Случ» в одній з контратак зрівняв рахунок — 3:3, який і став остаточним результатом поєдинку.

23 серпня стартує друге коло чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги — ФК «ЛНЗ-Лебедин» свою стартову зустріч другого кола проведе в с. Паланка Уманського району з командою «УТК-Ятрань».