Жителів громади обстежуватимуть на новому рентген-апараті

Сучасний рентгенівський діагностичний апарат MULTIGRAF plus встановили на базі Лікарні ім. М.С. і О.С. Коломійченків. Обладнання коштує майже 2 млн. 800 тис. грн.

Медичне устаткування розмістили на четвертому поверсі міської поліклініки, адже там найзручніше обстежуватись всім мешканцям громади.

Директор Лікарні ім. М.С. і О.С. Коломійченків, Василь Уманець задоволений тим, що закупляється сучасна апаратура. Він зазначає, що новий рентген-апарат досить високої якості. Використання такого обладнання дозволить покращити якість рентгенодіагностики та зменшить променеве навантаження на пацієнта. Можна обстежувати грудну клітку та черевну порожнину, череп, хребетний стовп та кінцівки. У результаті отримуються дуже якісні цифрові знімки, які збільшуються, а відтак покращують точність встановлення діагнозу. Також, апарат комплектується пристроєм для автоматичного контролю експозиції АЕС та цифровим детектором з автоматизованими робочими місцями лікаря та лаборанта.

Діагностичне приміщення обладнали системою вентиляції, двома комп’ютерами для обробки цифрових даних, кондиціонером, встановили спеціальні герметичні двері для рентген-кабінетів.