ЗІ СВЯТОМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Шановні працівники місцевого самоврядування!
Депутати всіх рівнів!

Щиро вітаємо вас із Днем місцевого самоврядування! Це свято ініціативних та рішучих людей, які сміливо і впевнено беруть на себе відповідальність за управління суспільними справами в інтересах громадян України.

Працівники місцевого самоврядування та депутати району завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю.

Депутатський корпус нового скликання досить успішно вирішує важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

Перед вами сьогодні стоїть надважливе завдання щодо докорінної реформи системи місцевого самоврядування. Завдяки децентралізації влади територіальні громади наділяються новими важелями впливу і фінансовими ресурсами, забезпечують участь громадян в управлінні своїми містами і селами. Тож це один із елементів побудови західної цивілізації, де наявність сильного місцевого самоврядування — одна з наших відмінностей, які наближають до Європи.

З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Шполянщини.

Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, витримки, оптимізму. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

Володимир ПОТАПЕНКО, голова райдержадміністрації;

Олександр КУЗУБ, голова районної ради;

Сергій КРАВЧЕНКО,  міський голова.