ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ І КОХАННЯ!

Дорогі жінки!

Прийміть щирі вітання з прекрасним святом весни — Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а ваша праця дає наснагу для здійснення всіх ваших задумів.

Бажаємо, щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, теплоту близьких сердець, море кохання, відчуття родинного добробуту та щирості почуттів. Щасливої вам жіночої долі, приємних несподіванок і душевного комфорту!

Павло ВЕРБІВСЬКИЙ, начальник відділу освіти райдержадміністрації;
Олег ТІШКОВ, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

 

Шановні жінки села Топильна!

Щиро вітаю вас із найпрекраснішим святом весни, любові і краси!

Нехай ця весна принесе вам на своїх крилах лише найкращі емоції, радість і натхнення! Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Бажаю вам щастя й удачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

Сільський голова Топильної Михайло БАРБАШ.

 

Дорогі і чарівні представниці жіноцтва села Товмач!

Прийміть щирі вітання зі святом Весни і Краси, що настає! Бажаю вам щастя, кохання і справжньої, так необхідної впевненості, що у нашому житті, у наших родинах, в Україні все буде гаразд. І цей день, і День матері у травні, і кожен кращий наш день ми, чоловіки, присвячуємо вам.

Любимо вас, шануємо вас і дякуємо вам — нашим матерям, нашим дружинам, коханим і подругам, нашим донькам — усім найважливішим жінкам у нашому житті. Весна — в Україні. Вітаю вас з весною! Нехай збуваються мрії, панує натхнення, доброго Вам гумору і такої ж великої мудрості, яка оберігає нас усіх. Зі святом любові і надії, найчарівніші, найкращі у світі українські жінки!

Сільський голова Товмача Сергій КОВАЛЬ