ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, ЛЮБОВІ І КРАСИ!

Дорогі жінки Шполянщини, працівниці ГК «ЛНЗ», наші партнери — власниці паїв!

Від щирого серця вітаю вас зі святом Весни, Любові і Краси — жіночої краси, яка сьогодні розквітає в Україні!

У серцях чоловіків — зачарованість вами, відданість вам і вдячність за вашу любов. Я бажаю вам щастя, кохання і справжньої, так необхідної впевненості, що у нашому житті, у наших сім'ях і на нашій землі усе буде гаразд. Усе що, ми, чоловіки, робимо, — робимо для вас. І цей день, і День матері у травні, і, певно, кожен кращий наш день присвячуємо вам. Весна — в Україні.

Вітаю вас з весною! Міцного вам здоров'я, сповнення усіх ваших бажань і мрій, натхнення, доброго гумору і такої ж великої мудрості, яка оберігає нас усіх.

З повагою Дмитро КРАВЧЕНКО, голова наглядової ради ГК «ЛНЗ».

 

ДОРОГІ ЖІНКИ ШПОЛЯНЩИНИ!

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята — Весни, Любові та Краси — 8 Березня!
Це — свято є уособленням найпрекраснішого творіння природи — жінки.
Завдяки мудрості, якою володіє жінка, зберігається мир і спокій сімейного вогнища, адже саме щаслива і дружна родина є запорукою міцної держави.
Лише у такій родині продовжуються давні сімейні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності нашого народу.
Жінки — це зміст нашого життя. Ми захоплюємося вашою чарівністю та ніжністю, красою і розумом, відповідальністю та жертовністю. Своєю натхненною працею ви примножуєте суспільні багатства і високодостойно несете знамено славного українського роду!
Спасибі Вам за життєдайну силу, за Ваші красу та розум, за виняткове вміння йти по життю поруч з чоловіками та порівну ділити і радість, і горе.
Ми зобов’язуємося усе зробити для найкращого облаштування нашого спільного українського дому, а ваше ніжне серце і ласкаві руки наповнять його змістом, теплом і затишком!
Щастя вам, здоровя, миру і добра! Нехай увесь рік з вами буде відчуття весни — світлої і прекрасної! Нехай у ваших родинах панує любов і злагода, а зорі завжди будуть прихильними до вас!

Володимир ПОТАПЕНКО,                    Іван СКОРИК,                           Віктор ЗАСКАЛЕТА,
голова райдержадміністрації;            голова районної ради;               міський голова.