Змагання юних прикордонників

   На базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота 22 вересня відбувся фінальний етап змагань на кубок першості серед районних організацій «Юні друзі прикордонників».

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 184 учня у складі 23 команд, повідомляють в управлінні науки і освіти облдержадміністрації.

  Урочисте відкриття розпочалося на плацу Центру з виконання Державного Гімну України та вшанування пам’яті військових-прикордонників, які віддали своє життя, захищаючи цілісність та недоторканність рубежів Батьківщини. Право підняти Державний прапор, прапор Державної прикордонної служби України та міста Черкаси було надано капітанам команд минулорічних призерів змагань.

   Безпосередньо після настанов учасникам та побажань перемоги, юні прикордонники приступили до виконання 1-го етапу змагань – проходження урочистим маршем. Другий етап, що проходив на польовій навчальній базі Центру, передбачав змагання зі слідознавства, воєнізовану естафету, виконання практичних стрільб з автомата. У безкомпромісній, але чесній боротьбі кубок першості здобула команда селища Оршанець.

   Окрім того, юні друзі прикордонників мали нагоду ознайомитися з сучасними технічними засобами охорони та спостереження, які використовують прикордонники. Також для дітей організували польову кашу та екскурсію по музею навчального центру.За проявлену мужність, сміливість, спритність на завершення змагань відбулося нагородження переможців