ЗМІ: Євросоюз розширив список санкцій і прийняв обмежувальні заходи щодо Криму

До списку осіб, на яких поширюються санкції Євросоюзу, потрапили вісім осіб і три компанії.

ЄС розширив список осіб, до яких будуть застосовані санкції у вигляді заборони на в'їзд і заморожування активів, і прийняв ряд обмежувальних заходів щодо Криму.

Відповідне рішення було прийнято в понеділок, 28 липня, в Брюсселі під час засідання Комітету постійних представників країн ЄС (COREPER), повідомив УНІАН європейський дипломат.

"Постійні представники погодилися додати інших осіб та організації, які виграють або підтримують російських осіб, що приймають рішення (так звані" соратники "), до списку осіб, які підлягають заморожуванню активів і заборону на в'їзд до ЄС. Також була досягнута домовленість направити санкції на інші юридичних осіб, відповідальних за дії проти територіальної цілісності України", - сказав він.
 
До списку потрапили вісім осіб і три компанії.

Зі слів дипломата, COREPER також погодив подальші заходи, які обмежують торгівлю та інвестиції в Крим та Севастополь. "Ці обмежувальні заходи зупиняють інвестиції в деякі сектори в Криму і Севастополі (створення, придбання або розвиток транспортної, телекомунікаційної, енергетичної галузей; інвестиції в нафту, інвестиції в газові чи інші корисні копалини). Вони також забороняють експорт ключового обладнання для цих секторів в Криму та Севастополі", - додав він.
 
Правові акти щодо набуття цими рішеннями чинності будуть прийняті за письмовою процедурою в середу і будуть опубліковані в Офіційному журналі в середу ввечері, 30 липня.

У вівторок, 29 липня, COREPER обговорить економічні заходи в світлі дестабілізуючої ролі Росії у східній Україні.

Джерело:http://ua.korrespondent.net