Знай наших!

Шполянин Владислав Мошенський став  чемпіоном світу з пауерліфтингу

 

       Наприкінці листопада цього року у місті Києві пройшов Світовий чемпіонат GPA/IPO 2018 (powerlifting, push pull, deadlift, bench press, squat).

       У Чемпіонаті брав участь шполянин, студент Уманського педагогічного університету ім. Павла Тичини (факультет фізичної підготовки) Владислав Мошенський, який у змаганнях показав найкращий результат – виборов золоту медаль і став чемпіоном світу з пауерліфтингу серед юніорів.

       Та це неодноразова перемога Владислава у 2018 році. На початку грудня він в черговий раз став чемпіоном України з багатоповторного жиму, піднявши штангу вагою в 125 кг 18 разів протягом 3 хв.

       Владислав Мошенський 13 років у спорті. До відділення дзюдо Матусівської ДЮШС (м. Шпола), його ще маленьким дошкільником привела бабуся. Виснажливі та наполегливі тренування проходили під пильним оком професійного тренера з дзюдо Михайла Оберемка. Тож не даремно скарбниця спортивних досягнень Владислава сповнена неодноразовим чемпіонством України, а згодом і кандидатом у майстри спорту з дзюдо.

       З початком навчання у педагогічному університеті Владислав Мошенський почав займатись пауреліфтингом та багатоповторним жимом штанги лежачи.        

       У 2017 році виконав норматив майстра спорту з багатоповторного жиму  лежачи, піднявши штангу вагою 100 кг 31 раз за 3 хвилини – ставши чемпіоном світу з цього ж виду спорту.

       Міський голова об’єднаної громади, Сергій Кравченко від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Шполянської міської ради ОТГ, а також від всіх мешканців міської громади щиро вітає талановитого спортсмена з високими спортивними досягненнями. Також вітання — тренеру Михайлу Оберемку, який дав путівку в життя своєму учневі у сфері спорту.

      Шполянська громада пишається здобутками Владислава Мошенського, який, незважаючи на насичений графік навчального процесу, встигає прославляти Україну, і в першу чергу — свою громаду на світовій арені спорту. Бажаємо не зупинятись на досягнутому і попереду ще нових перемог!