Золотому чемпіону — особливі подарунки: ГК «ЛНЗ» привітала зірковий ансамбль з Днем Святого Миколая

  Справжнісіньким Святим Миколаєм виступила Група компаній «ЛНЗ» для Шполянського танцювального колективу «Еліт». Під новорічну ялинку учасники цього, без перебільшення, зіркового ансамблю отримали подарунки у вигляді фірмового одягу з власним логотипом.

  — Ми підготували подарунки для дітей, які у своєму маленькому віці вже встигли прославити Шполянщину і всю Україну на міжнародному рівні. Це подарунок для всіх 160 дітей-учасників колективу, котрий зовсім нещодавно привіз з міжнародного конкурсу звання золотого чемпіона, — звернувся з привітанням до дітей представник Групи компаній «ЛНЗ» Михайло Богач.

  Свої непересічні таланти діти продемонстрували на відкритті новорічної ялинки у Шполі 19 грудня, радуючи глядачів запальними танцями та театралізованим дійством, котре не давало й хвилинки, щоб задуматись про зимову холоднечу, яка панувала навкруги. У коментарі для «Шполяночки+» директор міського Будинку культури, керівник ансамблю сучасного танцю «Еліт» Леся Осадчук наголосила, що такий подарунок став для колективу справжньою несподіванкою, великим сюрпризом.

  — Ми дуже вдячні Групі компаній «ЛНЗ» за такий подарунок, адже давно мріяли про професійний одяг та взуття, в якому дітки матимуть змогу відвідувати заняття. У колективі сьогодні займається 160 дітей і кожен має тепер свій одяг з логотипом, — зазначила вона.

  Справді, юні енергійні таланти з «Еліт» за 10 років своєї творчості постійно приємно дивують епатажними постановками та дивовижним танцювальним мистецтвом. Щойно вони повернулися із відбіркового туру Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance 2018», в якому взяли участь більше п’яти тисяч учасників з різних куточків України. Суддівську колегію представляли зіркові судді, які і цього разу відзначили переможними винагородами танцювальний колектив «Еліт» зі Шполи.

  Не секрет, що завдяки оригінальним виступам «Еліт» на різноманітних масових заходах сучасний танець став модним серед учнівської молоді, яка охоче долучається до репетицій. Відділення занять створено в цьому році і в селах, які увійшли до Шполянської ОТГ:  Кримки та Скотареве.

 Тож соціальні партнери і надалі підтримуватимуть такі творчі проекти, що наповнюють світ радістю й добром, і в ньому повноцінно зростають молоді покоління.

  Юрій ГЛАДЕНКО