Зустріч молоді Водяного із соціальними партнерами

Минулої суботи у приміщенні Водянського сільського будинку культури відбулася незвичайна зустріч. Зазвичай у зборах громад, не лише Водяного, а й інших, беруть участь люди літнього віку. Цього разу сільська мо­лодь за власної ініціативи організувала зустріч з ак- тивістами новоутвореної партійної організації ВО «Черкащани» — керівником місцевого підприємства ТОВ «Урожай» Олександ- ром Ржевським, секретарем політради Шполянської районної організації партії ВО «Черкащани» Сергієм Стру­ком, а також сільським голо­вою Наталією Кирченко та директором НВК Олексієм Черяковим. Ідея проведення зустрічі виникла після того, як місцева молодь дізналася зі шпальт «Шполяночки+» про утворення організації ВО «Черкащани» та її готовність підтримувати соціальні про­екти на користь громад району. Як розповів кореспон­денту газети «Шполяночка+» лідер молодіжного руху с. Водяне, працівник ТОВ «Уро­жай» Сергій Рева, водянці вирішили озвучити власний проект покращення умов організації дозвілля молоді в селі, практичне втілення якого потребує фінансової підтримки. На їх пропозицію зреагували швидко — за декілька днів зустрілися і уз­годили основні дії подальшої співпраці. А задум молоді полягає в облаштуванні території місцевого стадіону, що потребує певних фінансових затрат, відновлення вечірніх дискотек у сільському будинку культури, де прове­дено якісні ремонтні робо­ти, забезпечення сільської бібліотеки доступом до мережі Інтернет тощо. На території школи знахо­диться спортивний май­данчик з відповідним обладнанням, яке мо- лоді активісти мають намір пофарбувати, а все необхідне для цього придбають у ТОВ «Уро­жай».
— Приємно, що мо­лодь гуртується, виявляє бажання попрацюва­ти для свого ж блага та разом облаштувати спільну територію, — вів мову про ініціативу молодих водянців Олек­сандр Ржевський. — Зі свого боку, як соціальні партнери, ми йдемо їм назустріч, намагаємося почути, проаналізувати те, що ми разом хочемо і що спроможні зробити. Добре, що у Водяному є небайдужа людина з лідерськими яко­стями, яка заохочує й інших спільними зусиллями покра­щувати добробут усієї грома­ди. Побільше б таких людей! Молодь — це наше майбутнє, ми з радістю підтримаємо ініціативи та разом втілимо в життя. Виділення грошей на такі справи - це інвестиції у майбутнє держави.
У результаті зустрічі вирі- шено щотижня проводити в сільській раді планувальні наради, щоб складати обсяг робіт, а їх немало: прибрати не лише на стадіоні сміття, а й на прилеглій території, ви­готовити футбольні ворота, інший спортивний інвентар для проведення ігор та тре­нувань. А на території школи, де також молодь тренується на спортивних снарядах, коштом СТОВ «Урожай» буде встановлено сучасний дитя­чий майданчик.
Вже по закінченні цієї зустрічі молоді ентузіасти взялися за бензокоси та роз­почали упорядковувати територію села, а пальне для молодіжної толоки надали у господарстві ТОВ «Урожай».
— Не лише ідея здо­рового способу життя, а й приклад гуртування молоді і всіх жителів села навколо спільних завдань є головним у побудові громадянського суспільства нашої країни, яку ми хочемо бачити онов­леною. Тож актив ВО «Чер­кащани» завжди підтримає тих, хто прагне робити добрі справи для Шполянщини, — підсумував зустріч Сергій Струк.
Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).