Зустріч з воїном АТО в Шполянській гімназії

Уже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. З 2015 року цього ж дня Україна святкує День захисника України. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність, ми маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій.

Шполянський НВК «Загальноосвітня I—III сту-пенів школа №3-гімназія» не стала осторонь цієї події. Учні 8-М класу під керівництвом класного керівника Наталії Хорт підготували виховну годину з цієї нагоди, запросивши очевидця і учасника подій на Сході Романа Шкапенка.

На зустріч з воїном АТО прийшли учні 7-Г та 9-М класів. Вони мали змогу переглянути цікаві відеоролики про нашу квітучу Україну, про єдність народів. Вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів-шполян, які назавжди залишаться мужніми героями в людських серцях. Важко було згадувати про страшні події війни Роману Олексійовичу. Він побажав учням бути патріотами своєї держави, миру і спокою в житті.

Ми впевнені, що наша країна переможе, і разом ми зможемо подолати всі негаразди — потрібно лише не бути байдужими та щиро вірити у світле майбутнє.

Дарина ТУЛУМАН, учениця 8-М класу.