Звання за наполегливу працю

     Рішенням експертної комісії Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства  освіти і науки України від 13.07.2017 №1023 зразковому дитячому танцювальному колективу «Барвінок» Шполянського Будинку школярів присвоєно почесне звання «Народний художній колектив».

  З  1978 року його незмінним художнім керівником працює Едуард Пресліцький. Танцювальний колектив «Барвінок» відомий далеко за межами Черкащини і відзначається своєю високою виконавською майстерністю впродовж 55-ти років.

   У 2008 році Міністерством освіти і науки України  за вагомий внесок у справу виховання учнівської молоді, відродження і примноження надбань національної культури та художньої спадщини українського народу, високий  художній рівень дитячому колективу присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив», а в  2012 році підтверджено це звання.

   Кожного року «Барвінок» стає лауреатом  обласного фестивалю щедрівок і колядок «Щедрий вечір, добрий вечір, мати-Україно!», організованому дитячим фондом України,  є лауреатом  районної премії в галузі освіти і культури імені Івана Гончара, переможцем обласного фестивалю хореографічного мистецтва, присвяченого 120-й річниці від дня народження В. Авраменка в номінації «Зразковий танцювальний колектив», лауреатом  І премії Всеукраїнського  фестивалю- конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA», лауреатом І премії ІІІ Міжнародного

  Звання «Народний художній колектив» є високою оцінкою хореографічного мистецтва творчого колективу та професіоналізму їхнього наставника. Завдяки творчому запалу художнього керівника Едуарда Едурдовича, юні танцюристи швидко засвоюють танцювальні навички, оволодівають сценічною культурою, у них є мотивація до навчальної діяльності. Це дає можливість вихованцям розкрити свої таланти і здібності, перевтілюватися у сценічні образи, вільно опановувати ази хореографічне мистецтво.

   Щиро вітаємо  вихованців «Барвінка» та його керівника Едуарда Пресліцького  із заслуженим званням. Бажаємо творчої наснаги, нових перемог і високих результатів.

Людмила БОНДАРЕНКО, директор  Шполянського Будинку школярів