Звенигородську районну раду очолив шполянин

15 грудня відбулась перша сесія Звенигородської районної ради 8-го скликання. Пройшла вона вже у новому форматі – за участі представників Звенигородського, Катеринопільського, Тальнівського, Шполянського, Лисянського, частини Городищенського та Корсунського районів, а також м. Ватутіне, які увійшли у новий обєднаний район.

У засідані брав участь 41 обранець. Були присутні і депутати Черкаської обласної ради: керівник обласного осередку «ВО Черкащани» Коваленко Олександр Анатолійович, керівник обласного осередку Європейська солідарність» В’ячеслав Бабенко та представник партії «За майбутнє» Олександр Вельбівець.

Без зайвих дискусій депутатський корпус сформував лічильну комісію та перейшов до виборів голови ради. За підсумками таємного голосування головою Звенигородської районної ради одноголосно обрали шполянина Сергія Струка.  Його заступником став теж одностайно обрали Ярослава Попка.

- Я налаштований працювати та розбудовувати Звенигородський район, у складі якого і Шполянщина. Наша функція насамперед об’єднавча, - каже новобраний голова райради. – Оскільки як голова райради повинен буду опікуватись долею усього району, проте Шполянщину без уваги теж не залишу. Як то кажуть Шполянського району вже нема проте традиції лишаються.

Так само конструктивно та злагоджено депутати підтримали решту питань порядку денного сесійного засідання сесії. Зокрема, було затверджено персональний склад  та голів постійних комісій районної ради: з питань комунальної власності, розвитку комунального господарства, транспорту, зв'язку (голова Олександр Петров); з питань планування, бюджету і фінансів (голова Юрій Могильний); з питань агропромислового комплексу, економіки, регулювання земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій (голова Михайло Онуфрієнко); з питань охорони здоров'я, захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального забезпечення (голова Людмила Борецька); з питань духовності, освіти, культури, молоді, спорту, туризму та засобів масової інформації (голова Анатолій Осадчий); з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, забезпечення законності, боротьби із злочинністю (голова Володимир Бесараб).