Отримали шквал овацій: шполянські танцівники перемогли на міжнародному фестивалі мистецтв у Болгарії

На фото: хореографічний колектив "Еліт" (найменша та змішана вікові категорії)

Міжнародний мистецький фестиваль «UA Talents Show», що проходив у Болгарському місті Кітен з 16 по 23 червня, об’єднав талановитих дітей, які демонстрували свою майстерність з різних видів мистецтва. Шполянські танцівники, учасники зразкового, аматорського хореографічного колективу “Еліт” взяли участь у фестивалі і привезли додому призові нагороди.

Керівниця танцювального колективу Леся Осадчук розповіла, що у сонячній Болгарії, серед багатьох талановитих танцюристів України, елітівці були єдиним колективом, які представляли Черкащину.

На фото: зліва - Ілона Гвоздьова, голова журі конкурсу, українська танцівниця, педагог-хореограф; справа - Леся Осадчук, хореограф, керівниця танцювального колективу "Еліт"

Показали номери у двох вікових категоріях. Наймолодший дует Варвари Бовсун і Максима Бойка (6-7 років) з танцем “Барбі” — отримали перше місце. Змішана вікова категорія (9-15 років) у танці “Мрія в нас одна” показали, як українці вірять у свою мрію і йдуть до перемоги — за цю хореографічну постановку вибороли найвищу нагороду — Гран-Прі “UA Talenes Show”.

Елітівці поділились враженнями від перебування у таборі  “Разом”, який для українських учасників фестивалю організували у Болгарії, аби діти відпочили і відволіклися від жорстоких картин війни на рідній землі.

“Дуже емоційно, що керівник табору, сам болгарин, спілкувався українською мовою, звісно з відчутним акцентом, але всім було приємно, що в такий спосіб українців поважають і підтримують у світі”, — сказала Леся Осадчук.

“Коли я вийшла на сцену зі своїм партнером по танцю, була у хорошому настрої, — ділиться враженнями найменша танцівниця Варвара Бовсун, — Ми відчули синхронність рухів і загалом наш виступ сподобався. Отримали шквал емоцій і овацій від глядачів”.

Дівчинка запевняє, що омріяна перемога — впевнено дісталася їхній парі.

На фото: хореографічний дуєт Варвари Бовсун та Максима Бойка

На фото: колектив "Еліт" (змішана вікова категорія)

“Звісно, нашу радість не передати, адже ми вибороли найвищу нагороду. Але й для себе отримали досвід від інших танцювальних колективів з України, — зокрема показовим був також колектив “Smile” із міста Суми. Суперові дівчата, які завжди на позитиві і впевнені в собі”, — розповіла інша учасниця “Еліту” Діана.

Юній танцівниці Ліані, сподобалося як господарі організували фестиваль. Дівчинка каже, що була змістовна й насичена програма, тому не мала часу нудьгувати.

"Дякуємо нашій наставниці Лесі Анатоліївні, яка організувала для нас незабутню подорож до сонячної країни на березі Чорного моря, участь у танцювальному конкурсі і в результаті — ми повернулись з найвищими нагородами", — поділилась дівчинка.

Втім, керівниця колективу "Еліт", хореограф Леся Осадчук завдячує в організації і підготовці важливої для дітей поїздки на Міжнародний фестиваль - саме батькам своїх учнів.

"Це - неймовірні люди. Допомогли і взяли витрати на пошиття костюмів для танцівників, інші організаційні моменти, хоча зараз всім фінансово нелегко, — каже пані Леся. — Батьки розуміють, що без прекрасних костюмів, які яскраво і тонко підкреслюють особливість танцю буде важче їхнім дітям презентувати свої таланти".

Коментарі