Звернення до жителів Станіславчика

Сьогодні в житті нашого села настає переломний час. Ми навчаємося жити в об’єднаній громаді. Сім років я працював сільським головою рідного села. За цей час разом з Вами ми відновили вуличне освітлення, провели заміну огорожі біля сільського кладовища, встановили нову огорожу біля навчального закладу, забезпечили медичний заклад водою та новими вікнами, провели частковий ремонт сільського будинку культури: глядацького залу та фойє, замінили вхідні двері до НВК, СБК, відділення зв’язку сільської ради, ФАПу, та розпочали заміну вікон в навчальному закладі. Щорічно проводили поточні ремонти доріг.

Хочу щиро подякувати за фінансову підтримку без винятку всім керівникам сільгосппідприємств, які орендують землі на території села та жителям села, які всі ці роки допомагали порадами та конкретними діями, зробити наше рідне село кращим.

18 лютого 2018 року відбудуться перші вибори старости нашого села. Я зареєструвався кандидатом на посаду старости. Не буду вам обіцяти золоті гори і не буду в чомусь переконувати. Повністю покладаюся на вашу розсудливість. Я готовий відстоювати найвідповідальніші рішення в інтересах рідного села і прислухатися до кожного з вас. Постійно надавати всебічну допомогу у вирішенні проблем жителям села, ветеранам праці, учасникам бойових дій, учасникам ліквідації аварій на ЧАЕС, дітям війни, пенсіонерам. Боротися за безпечне проживання у селі. Максимально використовувати всі можливості для покращення соціальної інфраструктури — утримання медичного закладу, школи, продовження фінансування харчування учнів, належне утримання мережі освітлення вулиць, проведення ремонту та розчищення від снігу в зимовий період доріг, завершення робіт із заміни вікон в НВК, ремонту СБК.

У виборчому бюлетені — мій № 1. Щиро вдячний за підтримку та розуміння.

Іван Дмитрович БАКУМЕНКО, кандидат на посаду старости села Станіславчик