ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Шановні жителі Щполянщини!
Дорогі українці!

В останню суботу листопада Україна поминає жертв голодоморів. Ми черговий раз у скорботі згадуємо мільйони наших земляків, яких було приречено на голодну смерть лише за те, що вони були українцями.

Голодомор — це жахлива сторінка історії нашого народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих душ. Ще й до сьогодні спогад про страшний голод в Україні — незагоєна рана, невичерпаний біль, непрощенний злочин.

В День пам’яті жертв голодоморів ми не лише скорбимо за загиблими, а й прагнемо постати справді державотворчою, цивілізованою і культурною нацією, здатною до прозріння і спокути.

Український народ пережив це страхіття. Пережив і вижив, здобув державну незалежність і впевнено утверджує себе у світовій спільноті.

На жаль, нині ворог знову намагається роз’єднати нас, пересварити, посіяти по-між нас розбрат та ворожнечу. Нині нам, як ніколи, потрібна єдність!

Але ми віримо, що здатні вивчити уроки історії. Хай не сподіваються знову підкорити Україну — ми стали сильними, ми стали мудрими і ми дамо відсіч.

Тож нехай ця пам’ять згуртує нас, живих, додасть нам мудрості і сили для зміцнення власної держави на рідній землі. Слава Україні!

Володимир ПОТАПЕНКО, голова райдержадміністрації;

Олександр КУЗУБ, голова районної ради;

Сергій КРАВЧЕНКО,  міський голова.