ФК «ЛНЗ-Лебедин» очолює турнірну таблицю без жодної поразки

24 вересня відбувся дев’ятнадцятий тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги: ФК «ЛНЗ-Лебедин» свою чергову зустріч проводив на виїзді в смт. Монастирище з місцевим «Авангардом».

Гра розпочалася масованими атаками гостей і вже на 2-ій хвилині матчу м’яч перевірив міцність поперечини воріт господарів. Футболісти «Авангарду» повністю перейшли в захист. Гості впевнено контролювали хід зустрічі, але м’яч вперто не потрапляв у ворота господарів.

Наші нападники не використали кілька слушних нагод для взяття воріт суперника. Свисток арбітра на перерву зафіксував результат 0:0.

На початку другого тайму гості всією командою пішли вперед і вже на 47-ій хвилині Вадим Гонщик відкриває рахунок — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Наші гравці продовжують масовані атаки на ворота «Авангарду», а господарі лише обороняються. На 59-ій хвилині Петро Степанов забиває другий гол у ворота місцевої команди. Минає ще декілька хвилин і Антон Вакуленко втретє засмучує господарів — 3:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». На 86-ій хвилині Дмитро Кучер встановлює остаточний результат поєдинку — 4:0.