2:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин»

18 серпня відбувся третій тур чемпіонату України з футболу серед аматорських команд. «ЛНЗ-Лебедин» на стадіоні «ЛНЗ-Арена» приймав команду «Атлет» м. Київ.

Гра пройшла за повної переваги господарів поля, але м’яч вперто обминав ворота гостей, лише на 23 хвилині Денис Балацький, після пасу Антона Поступаленка, відкриває рахунок 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин», — так закінчується перший тайм, — повідомляє командир команди Василь Шевцов.

У другій половині зустрічі наша команда продовжує атакувати, гості лише обороняються. На 51 хвилині Віталій Грицай подвоює рахунок — 2:0. Господарі продовжують атакувати, але не реалізують своїх моментів. Наприкінці поєдинку гості забивають гол у відповідь — 2:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин», — так закінчується цей матч.

Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе 25 серпня в м. Тростянець Сумської області з командою ФК «Тростянець-2».