25-річна багатодітна мати з Тальнівщини пішла захищати країну

25-річна Юлія Томенко із села Глибочка, що на Тальнівщині, з дитинства мріяла стати десанткою. Зараз, маючи трьох малолітніх дітей, вона таки стала на захист країни.

Про це пише видання "Вісті Черкащини".

"Я щаслива мама трьох чудових діток: Ярославчика, Веронічки та Андрійчика. Родина – це моє натхнення та сила. Вдома мене чекають мама, брат, сини та донечка. З нетерпінням очікують на моє повернення. Сім’я для мене головна мотивація в боротьбі за незалежність України", – каже військова.

Коли почалася повномасштабна війна, Юлія не змогла залишитися осторонь. Вона добровільно приєдналася до лав Збройних сил України, розуміючи, що її місце – на передовій. Вона пройшла всі необхідні тренування та підготовку, швидко освоїла військову справу і зараз захищає нашу Батьківщину від ворога у 150 бригаді.

"Побратими часто відзначають мою відданість, мужність, спритність, уважність і професіоналізм. Тому й дали позивне ім’я «Хитра». Пішла на фронт, аби захистити свою родину й усіх українців від ворога. З військовими налагодила відносини, а з часом спростувала міф, що жінка має сидіти вдома", – додає пані Томенко.

Аби хоч якось відволіктися від тяжких «буднів», дівчині допомагає спілкування з рідними й побратимами. Зі слів захисниці, умови де вона перебуває – чудові. Та й бригада дружня, весела, чудова, ніби велика сім’я.

"Найбільша моя мрія – Перемога України! Хочеться, щоб усі захисники повернулися нарешті додому до своїх рідних живими. Мрію повернутися додому до своїх дітей і знову бути просто мамою. Але поки війна триває я залишатимусь на фронті, продовжуючи боротися за майбутнє своїх дітей та своєї країни. Коли все скінчиться я спілкуватимуся про все на світі з мамою, гулятиму з братом. А також буду на зв’язку з побратимами", – ділиться Юлія.

Зараз Юлія потребує необхідний пакет для першої медичної допомоги та деяке обладнання для служби. Героїня є для багатьох прикладом. Вона смілива, відважна, цілеспрямована. Щиро дякуємо Вам за наші спокійні ночі та тихі ранки. Бажаємо аби ваші мрії здійснилися і Ви нарешті повернулися додому до своєї рідні!

Хто бажає підтримати Юлію фінансово, кошти можна перерахувати на картку:

5168-7456-3286-1131 Томенко Ю.С.

Коментарі