«4 весілля» із Шполи не покажуть

Незвичайне весілля відбулося у травні в шполянської пари — Валентини і Євгена Мазурів. Їх незабутній святковий день поєднання доль приїздила знімати телестудія для програми «4 весілля». Надзвичайно творча і талановита Валя брала участь у цьому конкурсі, аби залишилися на все життя приємні і світлі кадри про цей чудовий день, коли з коханим побралися і створили свою сім’ю. Тоді стало відомо, що вихід передачі з участю шполянської нареченої запланований на вересень 2018 року. Однак, як повідомила сама Валентина, на жаль, цього не відбудеться. Ініціатором скасування телепоказу сюжету із Шполи стала вона ж. За її словами, рішення про розірвання контракту і відмову у подальшій участі у конкурсі пов’язане з неналежним підходом знімальної групи до створення репортажу.

— Цей день для нас із чоловіком — найчудовіший в житті, світлий і радісний, — пояснила пані Валентина. — І ми б хотіли, щоб зйомки зафіксували красиві моменти, яких було дуже багато на весіллі. Однак знімальна група намагалася відшукувати саме негатив, щоб висміяти та виставити напоказ якісь недоліки. Дійшло до непристойностей: пропонували вживати лайливі слова на камеру тощо. Така пам’ятка про весілля нам точно не потрібна, — посміхається. — До того ж і деякі вагомі умови контракту з їх боку були порушені. Тому я його розірвала.

— Українські новини на всіх телеканалах в першу чергу сповіщають, де хто вбився, втопився, згорів, потрапив в катастрофу, а вже потім розповідають про решту подій в політиці, чи економіці. Ток-шоу пронизані нещирою постановкою, прагнучи вразити чимось гидким і принизливим. Суцільне неподобство, — обурюється також і житель Шполи Ігор Ткачук у своєму листі до редакції.

Це підтверджує, що багатьом людям не до смаку примітивні й вульгарні сенсації, якими переповнені нині програми вітчизняного телеефіру.

Марія ОСИКА