22 січня — День Соборності України

Шановні жителі Шполянщини!

Прийміть щирі вітання з на­годи Дня Соборності та проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Сьогодні ми відзначаємо найзнаменнішу дату в тисячолітній історії боротьби за єдність українських земель. День 22 січня 1919 року втілює віковічні прагнен­ня українців жити однією сім'єю, на своїй землі, у своїй суверенній державі, коли розділений кордона­ми народ возз'єднався у соборній Українській державі.

Ця важлива історична дата спонукає кожного з нас замис­литися над її актуальністю в сучасні дні. Ми маємо берегти єдність і злагоду в українському суспільстві, покласти край безвідповідальним спробам поши­рювати розкольницькі настрої на догоду вузьким політичним інтересам. Нова епоха посилає нові виклики. І щоб гідно відповісти на них, нам і сьогодні, у XXI столітті, на 25-му році незалежності України — потрібна сильна і неподільна Українська держава. Ми маємо подола­ти історичні та психологічні бар'єри між регіонами, гармонізувати відносини влади і на­роду — зробити все те, чого бракувало Україні. Плекаймо усе, що працює на ідею української держави, єдності та загальнонаціональної солідарності! Нехай оберігає всіх нас Господь у великих справах в ім’я утвердження української державності. Миру, щастя і процвітання вам, дорогі шполя­ни! 

Володимир ПОТАПЕНКО,голова райдержадміністрації
Олександр КУЗУБ,голова районної ради
Сергій КРАВЧЕНКО, міський голова.