Оголошено конкурсний відбір проектів на секторальну підтримку ЄС, – Черкаська ОДА

3 вересня Мінрегіоном оголошено про початок конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

Для участі в конкурсному відборі заявник проекту (центральний або місцевий орган виконавчої влади; органи місцевого самоврядування, агенції регіонального розвитку) подає через онлайн-платформу за посиланням:  https://sectoral.minregion.gov.ua документи (заявку на участь, інформаційну картку проекту та опис проекту, оформлені відповідно до вимог, визначених наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 120, зі змінами).

Документи на участь в конкурсному відборі подаються виключно в електронному вигляді через онлайн-платформу за посиланням: https://sectoral.minregion.gov.ua до 17 год. 00 хв. 20 жовтня 2020 року включно.

У конкурсному відборі беруть участь проекти, які відповідають завданням Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року
та плану заходів на 2018-2020 роки з її реалізації, а також спрямовані на виконання програм регіонального розвитку.

Оцінювання проектів здійснюється експертами, в строк, який становить
не більше 2 місяців з початку оцінювання.

За результатами оцінювання проектів Мінрегіон формує рейтингові списки проектів, які пройшли оцінювання. Відбір рекомендованих до фінансування проектів здійснює утворена Мінрегіоном комісія на основі сформованих за результатами оцінювання рейтингових списків проектів. Після прийняття рішення комісії Мінрегіон у триденний строк розміщує на власному офіційному веб-сайті інформацію про результати конкурсу.

Детальну інформацію щодо умов конкурсного відбору можна отримати на сайті Мінрегіону за посиланням:https://cutt.ly/8fc3fsT.

Телефон для довідок в Міністерстві розвитку громад та територій:
(044) 207-17-21, електронні адреси для консультування: bondar@minregion.gov.ua, budykoo@minregion.gov.ua.

Також, у разі виникнення додаткових питань, звертатися за телефонами Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації: (0472) 37 35 31, (0472) 37 22 69, (0472) 37 31 91.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА