Артем Охріменко відзначився голами в поєдинках двох останніх турів чемпіонату

12 вересня відбувся п’ятнадцятий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги — ФК «ЛНЗ-Лебедин» приймав на своєму полі одного з лідерів чемпіонату команду «Уманьферммаш». Гра розпочалася атаками гостей, які повністю заволоділи центром поля. В одному з епізодів півзахисник гостей наніс разючий удар по воротах, але вдало зіграв голкіпер господарів, ліквідувавши загрозу для своїх воріт. Поступово гра вирівнялася, футболісти «ЛНЗ-Лебедин» атакують ворота суперника, але до завершального удару справа не доходить. Перша половина зустрічі закінчується нульовою нічиєю.
В другій половині зустрічі наша команда повністю заволоділа ініціативою, контролюючи хід зустрічі, але знову нападники не змогли здолати насичений захист суперника. Гра йде до першої помилки однієї з команд — на 59-ій хвилині її допускають захисники уманчан, які, виносячи м’яч від своїх воріт, не зуміли винести його від них подалі. Артем Охріменко зльоту забиває м’яч у ворота суперника. — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Гра поступово переходить в середину поля, гравці обох команд не поступаються один одному. Так триває до кінця поєдинку, який завершується перемогою лебединців з рахунком 1:0.

- 19 вересня відбувся шістнадцятий тур чемпіонату — свою чергову зустріч ФК «ЛНЗ-Лебедин» грав на виїзді із командою «Лідер» (Золотоніський район). Слід зазначити, що всі поєдинки цих команд проходять у впертій і безкомпромісній боротьбі. Не став винятком і нинішній матч.
Гра розпочалася атаками господарів поля. Поступово їхня гострота згасла, а гості заволоділи серединою поля. Наші футболісти розпочали масовані атаки на ворота «Лідера», одна з яких завершилася взяттям воріт — Артем Охріменко замкнув прострільну передачу Андрія Колодяжного. Не минає і 5 хвилин ігрового часу, як господарі відновлюють рівновагу — 1:1. Гра протіікає в жорсткій боротьбі, не виходячи за рамки правил. В одній із затяжних атак гостей помиляється захисник «Лідера», і Артем Охріменко виводить лебединців вперед — 2:1.
На останніх хвилинах першого тайму в своєму штрафному майданчику воротар господарів збиває нашого нападника Володимира Ординського. Пенальті чітко реалізує Антон Крамар — 3:1.
В другій половині зустрічі футболісти «ЛНЗ» контролювали хід зустрічі. Гості мали декілька слушних нагод збільшити рахунок, але не використали їх. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «ЛНЗ-Лебедин» з рахунком 3:1.