Артилерист- навідник Олег Вихренко своє кохання зустрів на війні

Ще влітку «Шполяночка+» опри­люднила телефонну розмову свого ко­респондента з фронтовиком зі Шполи Олегом Вихренком, який розповідав про реалії справжньої війни на передовій зони АТО. А ще Олег поділився своїм заповітним: він мріяв  про здобуття миру в своїй державі, а також про власну родину, діток. Недарма кажуть, що думки завжди матеріалізуються, тому потрібно правильно мріяти — з вірою і до­бром. І от невдовзі він зустрів свою долю — коли проходив навчання в артилерійській частині. Стосунки з Настею роз­почалися з листування і коротких зустрічей. На передовій, дивлячись смерті у вічі, він дав собі слово — знайде мужність освідчитися коханій.

Минулої п’ятниці у Шполі святкувала весілля мо­лода пара, але особлива. Сповістити про цю подію до нашого міста приїхали представники засобів масової інформації чи не звідусіль. Ввечері вже центральні канали де­монстрували ліричний сюжет про весілля воїна-захисника у центрі України. Мама Олега і сестра Тетяна згадують проводи, коли він перший раз йшов у армію, ще в мирний час. Вдруге, коли зібрався на війну, рідним про це навіть не сказав. «Перша мобілізація була — він пішов. І то, ми не знали. Нам пізніше зате­лефонували і сказали, що ваш синочок поїхав. Він у нас — патріот з самого ди­тинства!».

Артилерист-навідник Олег Вихренко не звик по­зувати перед камерами. Та й у цивільному костюмі почувається ніяково. Зга дує, як у вересні, коли їхні позиції бойовики накрили «Градами», він мало не за­гинув, тоді згоріли всі речі, і навіть мобільник із SMS- ками від коханої. Після цього хлопець твердо вирішив, що запропонує Насті одружитися.

Після святкування, подарунків і привітань — нова розлука. Відпустка Олега закінчилася, і він знову вирушає в зону АТО. Доля подарувала йому здійснення однієї мрії, на черзі — звершення мрії про велику Перемогу України над агресором! І жоден сумнів не проникає в його серце й душу.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.