ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ: покарано вбивцю

Покарано вбивцю

За повідомленням начальника Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури Володимира ЯЦЕНКА, забезпечено процесуальне керівництво та підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо жителя с. Станіславчик, який у січні 2016 року під час розпивання спиртних напоїв разом зі знайомим односельцем похилого віку умисно наніс останньому численні удари дерев’яною палицею по тілу, в результаті чого спричинив тяжкі тілесні ушкодження, від яких настала смерть потерпілого.

За результатами судового розгляду обвинуваченого засуджено за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) до покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Горе-матері обмежили волю

За інформацією прокурора Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури Ярослава ЗАЧЕПИ, розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 166 КК України — злісне невиконання обов’язків з догляду за дитиною. Покарання за вчинення вказаного злочину передбачено у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Так, відділом прокуратури забезпечено процесуальне керіництво та підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо жительки Шполянського району, яка протягом тривалого часу злісно не виконувала встановлені законом обов’язки з догляду за двома малолітніми дітьми, що спричинило тяжкі наслідки, а саме — смерть дітей.

За результатами судового розгляду обвинувачену засуджено за ст. 166 КК України до покарання у вигляді 2 років обмеження волі.

Слід також зазначити, що це уже не перший випадок на території району, який призвів до тяжких наслідків — смерті малолітніх дітей.

Попереднє кримінальне провадження щодо горематері розглянуто судом і її притягнуто до кримінальної відповідальності.