Астрологічний прогноз на 2015 рік — Синьої Дерев’яної Кози

Що віщує Східний Китайський гороскоп?

За східним гороскопом госпо­динею 2015-го року стане Синя Дерев’яна Коза, яка обіцяє спокій і стабільність. Буде менше жорстких і напружених протистоянь у світі, пла­нетарна конфігурація буде сприяти спокою. В цілому цей рік має при­нести з собою багато позитивних і несподіваних змін.

Велика удача протягом всього на­ступного року буде супроводжувати тих людей, яким пощастило наро­дитися в рік Бика. Однак домогтися успіху вийде тільки в тому випадку, якщо вони самі докладуть чимало зусиль для досягнення поставлених цілей.

Дуже уважними зірки радять бути Щурам, бо їх не завжди супровод­жуватиме удача. Гороскоп радить їм уважно обмірковувати кожен свій крок, не намагатися жартувати зі здоров’ям.

Тиграм рік Кози обіцяє цілком успішний і благополучний період, за­вдяки якому вони зможуть багато чого досягти в житті. Практично всі проекти виявляться успішними і при­несуть їм не маленький прибуток, що допоможе значно поліпшити власне матеріальне благополуччя.

Досить серйозні стресові ситуації очікують Кролів, оскільки у них бу­дуть часто виникати дрібні сварки і конфлікти з родичами. Гороскоп не радить їм у цьому році будувати глобальні плани.

Досить великий успіх чекає на Драконів. Протягом усього року будуть приємні сюрпризи та несподіванки. На довгий час мож­на буде забути про проблеми і неприємності, але і повністю розсла­блятися зірки не радять.

У 2015 році можуть зустріти своє щастя Змії. Варто дуже уважно ста­витися до всіх своїх дій, щоб потім не пошкодувати про зроблене. Не треба забувати про те, що потрібно постійно підтримувати добрі стосунки з колегами, друзями і родичами.

Кіз і Коней протягом досить три­валого періоду часу пов’язує міцна дружба, саме тому, практично всі події, що будуть відбуватися, будуть приносити їм тільки щиру радість.

З досить серйозними проблемами доведеться зіткнутися Мавпам. Їм не слід робити великі витрати, бо є ризик втратити повністю всі свої накопичен­ня. Саме тому потрібно відмовитися від непотрібних покупок, не варто довіряти малознайомим людям.

Півням не доведеться пережива­ти за свої фінанси, бо фортуна пере­буватиме завжди на їх боці і протягом року не відвернеться від них.

Кози, а також Собаки будуть до­бре спілкуватися з людьми, при цьо­му їх завжди буде супроводжувати удача практично у всіх починаннях, при цьому багато хто зможе здобути бажану гармонію.

Дуже уважними та обережни­ми на протязі всього 2015-го року повинні бути Кабани. Краще всього відмовитися від участі в сумнівних заходах, а варто присвятити більше часу заняттю спортом і стежити за своїм харчуванням.