Автомобіль бійцям АТО від депутатів

Автомобіль «Нива» для бійців АТО нещодавно придбали та підсилили ремонтними роботами за власні кошти депутати Шполянської районної та міської рад, активісти ПП «Народний фронт» — директор ПП «Мрія» Сергій Кисленко, голова Фë³кторія» Олександр Орлов, приватні підприємці Володимир Волошенюк, Дмитро Тищенко, а також голова ФГ«Оріон» Юрій Дишлевий, приватний підприємець Ігор Артеменко, жителі міста Шпола (два тезки) Руденко Віктор Володимирович та Руденко Віктор Вікторович.

Актив НФ Шполянщини висловлює безмежну подя-ку одному з кураторів волонтерського руху Черкащини Олегу Бойку, мешканцю с. Шампань Звенигородського району, за допомогу в організації передачі подарунка безпосередньо військовим добровольчого батальйону «Київ-2». Автомобіль з продуктовими пакунками було передано представнику добровольчого батальйону «Київ-2» під позивним «Леон». Сьогодні бійці батальйону перебувають у м.Волноваха Донецької області.

Окрему подяку також висловлюємо сільському голові села Надточаївка Миколі Шевченку та громаді села за участь у формуванні продуктових наборів. Також було спечено велику кількість смачних хлібобулочних виробів, аби хлопці на передовій смакуючи, змогли хоча б на хвилинку поринути в домашній затишок та тепло…

Треба також звернути увагу, що ідея передачі допомоги воїнам АТО була підтримана учбовими закладами Шполянщини: Надточаівським НВК, Сигнаївським НВК. Діти передали тематичні малюнки з побажаннями швидкого повернення до дому.

Окрема подяка директору Шполянського НВК «ЗОШ №2-ліцей» Івану Каракашу та вчителям школи, які приділяють особливу увагу вихованню в дітей національної гідності та свідомості шляхом залучення школярів до патріотичних заходів. Діти з радістю розфарбували автомобіль патріотичними написами та малюнками, а також зустрілись з учасниками АТО добровольчого батальйону «Київ-2», особисто передали солдатам малюнки та подарунки.

Юлія РАЗІНКІНА. Фото Наталії СТОРЧАК