Бажаючих скупатися на Водохреща було багато

Минулого вівторка у Свято-Троїцькому храмі (м. Шпола) з нагоди Богоявленння Господнього відбулися святкові заходи, які провів настоятель храму, протоієрей Дмитро Горовенко. На божественну літургію зійшлося багато шполян.

Після завершення богослужінння відбувся хресний хід містян до прохідної колишнього цукрозаводу де на Другому ставку (так називають його шполяни) височів здоровенний хрест із льоду та було підготовлене місце для купання. Священик провів обряд хрещення води і всіх присутніх на святі. Він освятив і наряд шполянських емнеесників, які слідкували за обстановкою на водоймищі і були готовими в будь-яку мить надати першу допомогу.

По закінченні освячення відбулося масове купанння в Йорданській воді всіх бажаючих. Скажу відверто, я не очікував, що бажаючих скупатися в крижаній воді і за поривчастого вітру буде так багато. Купалися чоловіки, жінки, юнаки. Перед зануренням у воду «моржі» цілували хреста і тричі хрестилися Господу. Парафіяни підготували для тих, хто виліз з крижаної купелі, гарячий духмяний чай та бутерброди.

На святі побував Віктор КРАВЧЕНКО.