Біля контейнерного майданчика по вулиці Амосова знову викрали шлагбаум

Мешканці будинку № 8 по вулиці Миколи Амосова за допомоги працівників КП «Комунальник» облаштували контейнерний майданчик, призначений для вивозу сміття. Аби місце не перетворилось на стихійне сміттєзвалище від відходів, привезених мешканцями інших мікрорайонів міста, на шляху до майданчика жителі багатоквартирного будинку встановили шлагбаум. Але частину металевої труби на шлагбаумі систематично викрадають невідомі особи.

– Таке повторюється, мабуть, утретє або вчетверте. Щойно ми з комунальниками відновимо шлагбаум, через деякий час трубу знову вирізають! Ніби комусь вона заважає! – скаржаться мешканці багатоквартирного будинку № 8.

Комунальні служби Шполянської міської громади вкотре закликають містян не руйнувати і не викрадати чуже майно! Навпаки, благоустрій громади потрібно берегти, адже він створюється для комфорту всіх її жителів! Також комунальники просять громадян не бути байдужими, реагувати на прояви хуліганства і вчасно повідомляти поліцію.

Нагадаємо, що у квітні цього року подібний випадок трапився у мікрорайоні Чепурової греблі м. Шпола — там було викрадено невідомими особами частину металевих перил на містку, який сполучає береги р. Шполки. Перила відновлювали комунальні працівники КП «Благоустрій».