Близько тисячі військових НАТО візьмуть участь у навчаннях в Україні – ЗМІ

У навчаннях з 16 по 26 вересня візьмуть участьвійськовослужбовці України, Азербайджану, Великобританії, Канади, Грузії, Німеччини, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії та Іспанії.

США продовжують підготовку до участі у запланованих на 16-26 вересня навчаннях Швидкий тризуб на заході України, в них мають взяти участь до тисячі військовослужбовців країн НАТО та інших держав, повідомляє агентство Reuters.

 

"На даний момент ми як і раніше плануємо проведення (навчань)", - заявив представник Європейського командування армії США капітан 1-го рангу Грегорі Хікс.

Раніше навчання були заплановані на липень, але їх відклали через проведену в Україні антитерористичну операцію.

За даними агентства, в навчаннях запланована участь 200 американських солдат, а також військовослужбовців України, Азербайджану, Великобританії, Канади, Грузії, Німеччини, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії та Іспанії. Навчання, які до цього проводилися щорічно, мали зосередитися на сценаріях миротворчих операцій та знешкодженні вибухових пристроїв.

На додаток до навчань США перекидають танки і 600 солдатів до Польщі та країн Балтії на маневри, заплановані на жовтень, відзначає агентство. Раніше в цих країнах знаходились легкоозброєні американські підрозділи.

Як повідомляв Корреспондент.net, сьогодні уряд схвалив програму співпраці Україна-НАТО на 2014 рік.

Як повідомлялося, 4-5 вересня в британському Ньюпорті відбудеться саміт НАТО, присвячений, зокрема, ситуації в Україні.

Джерело: ua.korrespondent.net