Будівля колишньої стоматполіклініки оцінена у понад три мільйони

На позачерговій сесії Шполянської районної ради, що відбулась минулого тижня, було затверджено документи щодо приватизації будівлі колишньої стоматологічної поліклініки, затверджено звіт про оцінку, умови продажу об'єкта приватизації та інформаційне повідомлення.

Стартовою ціною приміщення було встановлено суму  3 млн. 99 тис. 300 грн. Раніше повідомлялося, що на засіданні 44-ї позачергової сесії районної ради VII скликання було прийняттю рішення про приватизацію будівлі. Йому передували конструктивні обговорення на засіданнях профільної комісії, спостережної ради лікарні та на попередніх сесіях. Депутати врахували обставини, пов’язані з руйнацією будівлі (протікає дах, відключено опалення тощо), у той час коли медичному підприємству не вистачає обладнання та відомчого житла для лікарів.

У разі приватизації зазначеної будівлі всі отримані кошти будуть спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М. С. і О. С. Коломійченків», цільове використання яких погоджуватимуть та контролюватимуть депутати районної ради.