Чемпіон світу Олександр Багач нагороджував спортсменів Шполянщини

Вже стало доброю традицією проводити в районі спортивні змагання «Найспортивніше село Шполянщини». Минулої суботи на базі комунального закладу «Шпола-Арена» 10  команд району — сіл Водяне, Іскрене, Лебедин, Лип`янка, Надточаївка, Нечаєве, Сигнаївка, Терешки, Товмач, Топильна — продемонстрували свої спортивні досягнення. Про це повідомляє офіційний сайт Шполянської районної ради.

Привітали учасників команд голова районної ради Олександр Кузуб, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Козоріз, члени оргкомітету і суддівської колегії та вболівальники.

Змагання між командами проходили з міні-футболу, перетягування канату, армспорту, настільного тенісу, гирьового спорту, дартсу, шашок.

Фаворитами змагань стали іскренці та лебединці. Саме ці дві команди домінували в більшості видів змагань. Так спортсмени Іскреного здобули перемогу в перетягуванні канату, шашок. На лічені бали від переможців відстали лебединці, які вибороли першість з міні-футболу, а спортсмени з Товмача вийшли в фінал з третьої сходинки.

Підбивши результати в індивідуальних змаганнях, а потім порахувавши набрані загальнокомандні бали, судді встановили призерів та переможця. Присутній на змаганнях заслужений майстер спорту, бронзовий призер 26 олімпіади в Атланті, чемпіон світу та Європи із штовхання ядра Олександр Багач, уродженець села Матусів, разом із головою районної ради Олександром Кузубом провели церемонію нагородження переможців та призерів змагань.

Переможцями 2018 року стали: команда с. Іскрене (346 очок) зайняла І місце, ІІ місце — команда із с. Лебедин (327 очок), ІІІ місце — команда с. Товмач (231 очок).

Команда-переможець із Іскреного нагороджена Кубком та, згідно з Положенням, візьме участь у фінальних змаганнях серед кращих сільських команд області у м. Городище  8 вересня 2018 р.