В Журавському НВК долучилися до Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру»

Яким дорогим та болючим кожному українцеві стало поняття «мир» з часу, коли розпочались воєнні дії за неподільну та єдину Україну на сході нашої країни. Зараз кожен, кому не байдужа доля Батьківщини, відчуває свою відповідальність як громадянин.

По-іншому зараз потрібно ставитися до своїх обов’язків, рішучіше виявляти свої переконання, відповідальніше братися за справи. Бо ми разом з дорослими в прагненнях до кращого мирного життя. Відчуваємо силу змінити становище, бо за нами, молодими, майбутнє.

Заявити про це напередодні Міжна-родного дня миру зібралися на подвір’ї НВК всі його вихованці, а також вчителі та батьки. До Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» долучились від наймолодших учнів до старшокласників. У вишиванках, з українською символікою, елементами її на обличчях, словами «Слава Україні! Героям слава!» вітали один одного і маленькі, й дорослі.
Напередодні учні виготовили 75 паперових голубів та написали свої побажання: «Хай буде мир в усьому світі та в Україні!», «Щоб всі солдати повернулися живими», «Щоб ніколи не було воєн».
На асфальті учні 10 класу намалювали голуба миру. По команді всі вийшли з приміщення й взялися за руки навколо малюнка.

Високо здійняли вгору своїх голубів, жовто-блакитні прапорці, перед собою тримали плакати «Одна-єдина соборна Україна». Хором скандували: «Хай буде мир!», «Україна понад усе!», «Слава Україні! Героям слава!».

Людмила Корнієнко тримала в руках живого голуба. На рахунок: «Один, два, три! Голубе, лети!» відпустила його. Але він не поспішав летіти: опустився донизу в коло, сів на малюнок, а через мить злетів у небо. І знову патріотичні заклики линули навколо.

Анна КОРНІЄНКО, голова ради учнівського самоврядування Журавського НВК.