«Черкаське дербі»: ЛНЗ-Лебедин «знищив» МСК «Дніпро» у грі Чемпіонату

Цими вихідними відбувся 10-й тур Чемпіонату України серед аматорських команд. Футбольний клуб «ЛНЗ-Лебедин» удома приймав МСК «Дніпро». За неймовірної підтримки домашніх трибун, лебединці завдали нищівної поразки черкащанам. Шість голів без відповіді – такий остаточний рахунок матчу.

Про події черкаського «Ель-класіко» пише видання «Табло.Черкаси».

Очікуваний результат у зустрічі між лідером таблиці і останньою командою з одним очком за 9 матчів. При цьому «ЛНЗ» довелося витратити півгодини, щоб розпечатати ворота суперника. Підопічні Василя Гречаного повністю контролювали хід гри, але забили вже наприкінці першої половини – Грицай заробив пенальті і сам його реалізував – 1:0.

Перші 45 хвилин були небагаті на моменти і гру біля воріт, оскільки слизьке через дощ поле змінило правила гри: відскоки, прийоми, передачі – треба було вкладатися ще втричі сильніше, щоб задуми ставали реалізованими. У Дніпра єдина нагода відзначитись була на 44-ій хвилині, коли простріл з лівого флангу слизнув по нозі Листопада і полетів у поперечину Козаченка.

Другий тайм «ЛНЗ» розпочав активніше, щоб збільшити перевагу в рахунку і не сидіти на невпевнених 1:0. Грицай одразу після свистка міг двічі забити, далі Коломієць не заштовхав м’яч з декількох метрів, а потім Листопад поцілив уже у ворожу поперечину. Другий м’яч залетів на 66-ій хвилині: Кондратюк розібрався після подачі з кутового – 2:0. «ЛНЗ» забив сьогодні всі голи з меж штрафного майданчика, тому наступні чотири стали схожими один на одного. Литовчак скористався помилкою голкіпера, який запустив собі між ніг слизьку мишу – 3:0. Потім Мар’ян оформив дубль з пасу Поплавки на порожні ворота, далі Тубольцев відзначився побідно Кондратюку і на завершення Литовчак оформив хет-трик головою – 6:0.

У підсумку легка перемога «ЛНЗ», яку «дніпряни» відтерміновували, як могли.

Захисник лебединців Андрій Калініч відзначив гру суперників, зазначивши, що прогрес черкащан помітний.

- Не так все просто було, бо непогана молода команда, енергійна (МСК «Дніпро» - ред.) Бажання перемогти у хлопців зашкалювало. Нам було непросто проти них грати. Однак, ми (ЛНЗ – ред.) здобули перемогу. Суперникам я хочу побажати й надалі боротися, нехай носа не вішають – в них ще все попереду. Незважачи на рахунок, для нас це був дуже корисний матч, навіть суто з боку фізичної динаміки. Черкащани не давали нам стояти на місці, - зазначив гравець «ЛНЗ».