Черкаські рятувальники, які перебувають у зоні ООС отримали нагороди (ФОТО, ВІДЕО)

З 11-го червня на Донеччині 21 рятувальник із Черкащини працював пліч-опліч з іншими 202 рятувальниками ДСНС з усієї країни. Впродовж двох з половиною місяців фахівці Управління проводили в районі проведення операції Об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях роботи, пов’язані з відновленням пошкоджених від артилерійських обстрілів житлових будинків об‘єктів соціальної сфери та критичної інфраструктури.

17 серпня під час робочої поїздки до прифронтових населених пунктів, у яких працювали Черкаські рятувальники, керівництво Донецької обласної адміністрації нагородило наших рятувальників цінними подарунками та грамотами Донецької обласної державної адміністрації. Від керівництва Головного управління ДСНС України у Донецькій області рятувальники з Черкащини отримали листи подяки та грамоти. Водночас рятувальники Управління ДСНС України у Черкаській області були нагороджені цінними подарунками від керівництва військово-цивільної адміністрації Ясинуватського району.

Впродовж всього часу рятувальникам доводилося працювати у складних умовах: більшість ремонтних робіт протягом спекотних літніх місяців проводилися на висоті. З огляду на те, що населені пункти, в яких працювали рятувальники, знаходяться у безпосередній близькості від лінії розмежування, рятувальники вимушені були виконувати роботи у захисному спорядженні – бронежилетах та касках. Попри складні умови праці та постійний ризик для життя, рятувальники виконували роботу якісно та професійно.

За цей період силами Черкаських рятувальників відновлено 62 житлові будинки, на яких, співробітники ДСНС залишили спеціальні наліпки про виконання робіт саме рятувальниками Черкаського Краю.