Чи готові ми віддавати свій одяг, що був у використанні?

Нещодавно обласні ЗМІ оприлюднили інформацію, що віднедавна у Черкасах жителі зможуть з легкістю віддати свій одяг тим, хто цього потребує. У обласному центрі встановлено десять контейнерів для одягу, який був у використанні.

— Навколо нас є багато людей, які потребують допомоги. Наявність таких контейнерів дасть змогу поповнювати банк одягу нашої благодійної організації, для того, щоб ми могли надавати безкоштовну соціальну допомогу малозабезпеченим верствам населення, — пояснює координаторка проектних напрямків БО «Черкаська мережа» Ольга Мардарь.

Така новина викликала неабиякий резонанс серед шполянських користувачів соціальної мереж facebook. Самі шполяно схвально відгукнулись на таку ініціативу та запропонували розглянути її втілення і у самій Шполі.

—А чому б і у Шполі не встановити такі контейнери для одягу, що був у використанні? — пише користувачка соцмережі Фейсбук Анна.— Мені здається, що для малозабезпечених верств населення це було б дуже доречним! От, наприклад, ми, жінки, наводимо лад у шафі і кожного разу відкладаємо «торбинку» нам вже не потрібних речей. І викинути шкода, і віддати немає кому...А хтось буде дійсно радий тій кофтинці чи іграшці...

— Однозначно, такий контейнер Шполі потрібен, —ділиться своєю думкою пані Любов.— Хтось не знає, куди подіти, а хтось не має змоги купити.

Банк одягу  у Черкасах поповнюється за рахунок речової допомоги, яку надають небайдужі громадяни. Контейнери для банку одягу там були закуплені за кошти громадського бюджету.