Чи відчули шполяни зміни в місті, які відбулися після утворення ОТГ?

Цієї суботи наше місто відзначатиме ювілей — 425 річницю з дня його утворення. За останні кілька років воно набуло нового вигляду, розквітло, на вулицях з’явилось нове асфальтне покриття, багато квітів, упорядковані газони. Та чи відчули ці зміни шполяни, а ще — що б вони хотіли ще змінити у рідному місті, поцікавилась «Шполяночка+».

 

 

Валентина Довгаль:

— Озирніться навколо і погляньте, яка краса! Вулиці, які ніколи не мали асфальтного покриття, зараз відремонтовані, що не може не тішити. На сьогодні мене влаштовує усе. Я у Шполі прожила усе життя і можу з упевненістю сказати, що наше місто процвітає.

 

 

Юрій Слободянюк:

— Абсолютно ніяких змін не відчув. Дороги, згоден, покращуються, але місто не розбудовується. Наприклад, мені б хотілось, щоб пам’ятник Героям ОСС (АТО) перенесли до меморіальної дошки на площу, і прикрасили квітами, адже місце, яке обрали, на мою думку, не підходить.

 

 

 

Аліна Яковенко:

— Звичайно, зміни відчутні. Як мама можу сказати, що стало набагато більше свят для дітей проводитись. Часто у міському парку проводяться і майстер класи, і різноманітні заходи для дитячого відпочинку та розвитку. Це позитивні зміни. Можливо, хотілося б більше розважальних закладів для дітей та молоді.

 

 

 

 

Олександр Бурмістров:

— Наше місто стало красивішим. Це моє рідне місто, проте я приїжджаю сюди зрідка. І якщо порівнювати, то з кожним відвідуванням щось змінюється у кращий бік. Приїздиш — місто оновлюється, нехай поступово, але все ж. Щодо пропозицій, можу порадити зробити трішки більше цілодобових магазинів та хоча б одну аптеку.

 

 

 

Станіслав Мазурик:

— Безперечно, найпомітніші зміни — це асфальтовані дороги та плитка на тротуарах. Багато заходів до вшанування воїнів та встановлення пам’ятника Героям ОСС (АТО). Радує, що у дитячому парку відпочинку для молодшого покоління завжди вигадують якісь заходи та свята. Загалом зовнішній вигляд міста привертає увагу, адже про нього дбають — створені квітники та різноманітні зони відпочинку.

Юлія ЗАРУДНІЦЬКА