Чотири команди Матусівської ДЮСШ братимуть участь у фінальній частині всеукраїнського чемпіонату з футболу

13 червня на міському стадіоні «Колос» успішно для вихованців Матусівської ДЮСШ завершився обласний фінальний ІІІ етап відбіркових змагань з футболу серед юнаків чемпіонату ВФСТ «Колос» АПК України, які проходять під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», присвячені 65-річчю утворення ВФСТ «Колос». В цих змаганнях брало участь 78 спортсменів.

Змагання також присвячувалися святу олімпійського прапора та першим європейським іграм, які було відкрито 12 червня в Баку. Ці спортивні змагання щорічно проводяться з метою розвитку дитячо-юнацького футболу серед сільських дітей та пошуком і відбором талановитих юних футболістів. Матусівська ДЮСШ щороку готує команди юнаків та дівчат для участі у цих змаганнях. До ІІІ етапу виходить чотири команди з цих чотирьох команд до участі у фіналі ІV етапу на всеукраїнському чемпіонаті беруть участь переможці обласного фіналу. Тобто команди виборювали право представляти Черкаську область на всеукраїнських змаганнях з футболу.

Переможцями змагань серед юнаків стали вихованці Матусівської ДЮСШ команди «ЛНЗ-Лебедин» 2000 р.н. та 2002 р.н., переможцями змагань серед дівчат стали вихованки Матусівської ДЮСШ команди «Ніка» 2000 р.н. та 2002 р.н. Готували команди юнаків до участі в змаганнях тренери-викладачі з футболу Петро Славінський та Сергій Табаченко, команди дівчат Олександр Жовнір. Фінальний всеукраїнський чемпіонат ВФСТ «Колос» АПК України «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед юнаків та дівчат проходитиме в м. Скадовськ Херсонської області з 29 червня по 5 липня 2015 року у дівчат та з 6 липня по 26 липня 2015 року у юнаків.

Матусівська ДЮСШ щиро дякує голові наглядової ради Групи компаній «ЛНЗ» Дмитру Кравченку та директору ТОВ «ЛНЗ», президенту ФК «Шпола-ЛНЗ Лебедин» Андрію Полтавцю за неодноразову допомогу в проведенні змагань та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту серед сільських дітей.

Надія СТЕЦЕНКО, директор Матусівської ДЮСШ.