Чотирьом особам повідомлено про підозру у незаконній вирубці лісу

Шполянським відділом Смілянської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки дерев, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що жителі Шполянського району Черкаської області упродовж 2016 року систематично здійснювали незаконну порубку дерев захисних та інших лісових насаджень в адміністративних межах Терешківської сільської ради, чим заподіяли істотну шкоду державним інтересам на загальну суму майже 1,5 млн. грн.

За результатами досудового розслідування 13 січня 2017 року чотирьом жителям Шполянського району повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України.

Досудове розслідування триває.

Володимир ЯЦЕНКО,
начальник Шполянського відділу
Смілянської місцевої прокуратури

ДОВІДКОВО.

Санкцією ст. 246 Кримінального кодексу України передбачено покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.