ДБАЄМО ПРО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Відчула справжню
турботу і увагу
Минає вже третя річниця з початку воєнних дій на Донбасі. Україна щодня втрачає найкращих синів на полі бою. Але ті захисники, котрі повернулися до мирного життя після пройденого пекла, потребують найбільшої підтримки.

Молодий захисник із Нечаєва Дмитро Ретизник нині воює в зоні АТО у складі Збройних сил України. А вдома за нього моляться рідні та близькі. Молода дружина чекає на первістка. Нещодавно пані Ірині довелося пройти курс лікування у Шполянській центральній районній лікарні. Тут вона відчула справжню турботу як про дружину бійця АТО. Сім’я звернулася до редакції газети з проханням висловити щиру вдячність лікарям, які надали високоякісну і безкоштовну медичну допомогу та проявили належну увагу до жінки. Ірина вдячна головному лікарю Василю Уманцю, начальнику медичної частини Валентину Михайленку, лікарю Олегу Боженку та всьому медперсоналу пологового відділення. Завдяки високому професіоналізму і відповідальності медичних працівників, учасники АТО та їхні сім'ї отримують не лише якісну медичну допомогу, а й велику моральну підтримку. А це чи не найголовніше для них.

Допомагають побороти
складну хворобу
Учасник АТО, шполянин Роман Шкапенко, після демобілізації потрапив у складну ситуацію — хвороба виявилася надто складною, необхідне дороговартісне оперативне втручання. Романові активно взялися допомагати сусіди, друзі, небайдужі шполяни. За словами Василя Білецького, голови вуличного комітету вулиці Дар’ївської, де проживає Роман, для хлопця вже зібрано 3955 грн.

Зокрема, свій внесок зробили Михайло Богач, Василь Лога, Тетяна Бурбак, В’ячеслав Михайловин, Людмила Шемет та інші наші земляки. Василь Білецький наразі допомагає подати відповідні документи у міську раду для виділення благодійної допомоги.

Ганна ШВЕЦЬ