День святого Миколая для дітей з обмеженими фізичними можливостями

Вже стало доброю традицією району в День святого Миколая дару­вати подарунки дітям, які потребують особливої уваги. З цієї нагоди минулої п’ятниці відбулися святкові заходи. В сесійній залі міської ради свято для дітей шкільного віку з обмеженими фізичними можливостями району організували районна організація Товариства Червоного Хреста та районний будинок школярів. На свято завітали перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Береза, заступник голови Ольга Шпиця, го­лова районної ради Іван Скорик та міський голова Віктор Заскалета. З привітаннями до учнів звернулася Ірина Береза, яка разом з святим Миколаєм та присутніми керівниками вручила солодощі запрошеній на свя­то дітворі.

Голова районної організації То­вариства Червоного Хреста Тетяна Тимошенко підвела підсумки про­веденого напередодні серед дітей з обмеженими фізичними можливостя­ми району огляду-конкурсу дитячої творчості на тему «З любов’ю до України» та вручила учасникам дипломи і подарунки.

Концертну програму для учасників святкового заходу підготували вихованці будинку школярів — учасники фольклорного колективу «Калинонь­ка» та вокально-театральної студії «Сузір’я» (керівники — Валентина Каландирець, Зінаїда Яценко та Ок­сана Скляр).