День захисника України відзначили біля пам’ятних місць

ФОТОРЕПОРТАЖ

12 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці і Дня захисника України, громадськість Шполянщини зібралася в центрі Шполи, щоб вшанувати всіх героїв, котрі віддали життя за вільну і незалежну Україну та живих земляків, які мужньо боронили і боронять рідну землю від загарбника.

Спочатку вінки і квіти лягли біля обеліску Слави, а потім відбувся мітинг з нагоди Дня захисника України біля пам’ятного знака героям Небесної сотні і загиблим воїнам АТО, що знаходиться на площі Героїв Майдану.

До учасників зібрання з вітальними промовами звернулися голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, заступник голови районної ради Лідія Татарина, міський голова Сергій Кравченко, районний військовий комісар Олександр Тіхонов, який провів церемонію вручення нагород учасникам бойових дій у зоні АТО, які проживають на Шполянщині.

У заході взяли участь не лише дорослі, а й учнівська молодь. Ліричну частину продемонстрували учні Шполянського НВК №3-гімназії — Олександр Пасєка, Оксана Перегон, Вікторія Бондаренко і Микола Мільчевич. Вони ж розповіли про п’ятьох загиблих воїнів у зоні АТО зі Шполянського району: Андрія Тихолоза, Сергія Лифаря, Олександра Кондратюка, Станіслава Майоренка, Василя Пікуєва. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятного хреста.

Наталія ДАВИДЕНКО

Фото автора та Віктора КРАВЧЕНКА.