Депутат обласної ради допоміг матусівцям упорядкувати пляж

Звернутися до депутата обласної ради від Шполянщини Анатолія Ткаченка (ВО «ЧЕРКАЩАНИ) матусівців змусили обставини, що склалися у зв’язку з функціонуванням пляжу на ставку «Багачевий».

– Через ігнорування (упродовж значного проміжку часу) органами місцевого самоврядування питання щодо упорядкування цього пляжу, користування ним є практично неможливим, – пишуть автори  у  своєму зверненні.

У поточному році  на численні прохання жителів села ініціативною групою  були проведені суботники з упорядкування цього пляжу та під’їздів до нього.

Кілька тижнів тому  активні та цілеспрямовані матусівці прибирали засмічену територію, покосили траву біля ставу.

Така ідея виникла, щоб створити комфортні умови для відпочинку дітям та дорослим. Поціновувачі риболовлі планують тут створити спілку риболовів, щоб об’єднатись для розвитку любительського та спортивного рибальства.

Разом із тим, для повного упорядкування пляжу виникла необхідність у проведенні  окремих робіт, що потребують залучення спеціальної техніки, якої члени ініціативної групи не мали. За сприяння депутата обласної ради Анатолія Ткаченка цю ідею вдалося втілити в життя.