ДЕПУТАТ З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ ТРОФЕЯМИ

Напередодні свята Покрови, 12 жовтня, виповнилося 40 років жителю міста Шпола, приватному підприємцеві та депутату міської ради Володимиру Пасєці. З нагоди ювілею хочеться розповісти землякам про цю молоду, енергійну і небайдужу людину, яка бере активну участь у громадсько-політичному житті нашого міста.

Володимир народився і живе у Шполі, навчався у Шполянській школі №3. У шкільні роки серйозно захоплювався спортом, займався легкою атлетикою з 4-го класу під керівництвом старшого тренера Шполянської спортивної школи Раїси Фуркало. Це захоплення вплинуло на вибір майбутньої професії — пан Володимир закінчив Київське училище фізичної культури. Виступати у чемпіонатах України розпочав у 1994 році, впродовж 1995—1996 років займав призові місця з бігу в Одесі, Львові, Броварах. У вересні 1996 року кандидат у майстри спорту став бронзовим призером на XVIII Кубкові Європи з легкої атлетики (естафетний біг) серед юніорів, який проходив в італійському місті Могмано-Венето.

Потім Володимир Артемович вступив до Черкаського інженерно-технічного інституту, який успішно закінчив у 2000 році. Першим робочим місцем стала посада виконроба Шполянського міжколгоспбуду. Ця професія стала в основі підприємницької діяльності в подальшому. Збудував власний дім, який став окрасою вулиці, одружився, має сина і доньку.

Рік тому Володимира Пасєку земляки обрали депутатом міської ради, тож підприємництво став поєднувати з громадською роботою. А звернень від шполян завжди має багато, допомагає вирішувати проблеми на рівні співпраці з органами місцевої влади. Так, за його депутатськими пропозиціями встановлено зовнішнє освітлення по вулиці Калиновій, готує нині проект рішення міської ради про виділення коштів на її асфальтування.

Володимир Артемович завжди доброзичливий, приємний у спілкуванні, людяний. Не відмовляє жодній людині, яка звертається з проханням надати ту чи іншу допомогу. Особливо не стоїть осторонь міських господарських питань: надає техніку для розчищення снігу, для інших потреб, за власні кошти побудував тротуари навколо пам’ятного знака Героям Небесної сотні, на що разом із іншим приватним підприємцем — Максимом Доценком, витратили власних 80 тисяч гривень.

Від імені жителів округу щиро вітаємо Володимира Артемовича з 40-річним ювілеєм і бажаємо багато літ благополуччя, сімейного щастя, міцного козацького здоров’я і захисту Святої Покрови, під омофором якої він народився.

На килимі життя, немов чарівна м’ята,
Розквітла Ваша ювілейна дата,
Хай квіт життя повік не одцвітає,
Нехай добро щоднини прибуває,
Хай Матір Божа Вас охороняє,
Ісус Христос з небес благословляє!

Нехай в душі панує доброта
На щедрі щастям, многії літа!

З повагою Надія СВІТЛА,
Віктор ДУБИНА, голова вуличного комітету вулиці Калинової.