Депутати сільських рад голосували за власні інтереси

На підставі ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» у поточному році Шполянським відділом Смілянської місцевої прокуратури направлено два подання до сільського голови Іскреного та одне подання до сільського голови Терешок з метою виявлення та усунення причин, які сприяли виникненню корупційних правопорушень.

Сільським головам наголошено на вжитті заходів щодо перегляду рішень сесій у земельній сфері, згідно з якими вищевказаним депутатам та їхнім близьким особам надавались земельні ділянки, та приведення рішень сесій у відповідність з урахуванням вимог названого вище закону.

За результатами розгляду цих подань рішенням сесії Іскренської сільської ради у відповідності до вимог ст. 67 Закону України «Про запобігання корупції» та, враховуючи вимоги подання Смілянської місцевої прокуратури, скасовано рішення сесії Іскренської сільської ради щодо надання депутату сільської ради земельної ділянки площею 1,77 га у зв'язку з прийняттям цього рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що суперечить положенням цього закону.

Також рішеннями сесії Іскренської та Терешківської сільських рад у відповідності до вимог ст. 67 Закону України «Про запобігання корупції», враховуючи вимоги подання Смілянської місцевої прокуратури, скасовано рішення сесії Іскренської сільської ради щодо голосування депутатом Іскренської сільради за надання земельної ділянки площею 2 га своєму синові та рішення сесії Терешківської сільської ради щодо надання депутату Терешківської сільради земельної ділянки площею 0,52 г у зв'язку з прийняттям цих рішень в умовах реального конфлікту інтересів, що суперечить положенням цього закону.

Гліб КУЗНЄЦОВ,
прокурор Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури.