Щоб здійснювались всі мрії у житті!

Всі ми добре пам’ятаємо, з яким нетерпінням, коли ще були дітьми, чекали на свя­та, які проводились у садочку чи школі, особливо на свято Нового року. Як тішило нас чарівне дійство, присвяче­не його початку, коли самі брали участь у новорічних виставах, перевтілюючись у кумедних казкових героїв чи лісових звірів.

Вже зараз, коли самі ста­ли батьками, дідусями чи бабусями, маємо можливість переживати чарівні миті та­кого дива знову і знову, милу­ючись своїми дітками чи вну­ками на їхніх святах.
Працівники кожного із дошкільних закладів міста дуже ретельно підходять і до щоденних занять з дітьми, і до організації свят, вкла­даючи в їх проведення і свою творчість, і фантазію, і професійне вміння. Бо жи­вуть ці люди своєю роботою, віддаючи їй себе повністю. В цьому можна переконатися, відвідуючи ці заклади та за­ходи, які там проводяться.

Такий високопрофесійний, згуртований, дійсно,творчий колектив педагогів працює і в дитячому садочку «Ялинка». Перебуваючи у постійному пошуку, знаходять все нові форми роботи з дітьми, втілюють цікаві ідеї, готують оригінальні сценарії дитя­чих свят, аби їхні вихованці надовго зберегли особливе світосприйняття, властиве дитинству.

До найменших деталей з гарним смаком тут продумується оформлення залу, музичний репертуар, костюми маленьких учасників ви­став, всі необхідні атрибути свята. Не лише дітки, а й батьки є активними членами цього колективу, бо разом зі своїми малюками та їхніми наставниками живуть життям свого садочка.

Дякуємо Вам, шанов­на завідувачко установи Юліє Кравченко, за вміло підібраний колектив та організацію його роботи, вам, шановні працівники дитсадка «Ялинка», за ваш професіоналізм та сумлінне ставлення до своєї праці, за подаровану радість і нашим діткам, і нам. За те, що щоразу приємно дивуєте усіх і просто за те, що, попри всі життєві негаразди, не втрачаєте те­плоти серця, любові до дітей, і просто людяності!

Тож нехай у новому році ваш колектив супроводжує лише успіх, хай здійснюються не лише мрії ваших вихованців, а й ваші!

Лариса БАЧИНСЬКА.